Nowe mieszkania, Nowe nieruchomości komercyjne, Rynek pierwotny

Inwestycja Jagiełły 6 we Wrocławiu

0

Najnowsza inwestycji firmy Boyguyes Immobilier (będzie to już czwarta inwestycja tego dewelopera we Wrocławiu) będzie polegała na zrewitalizowaniu dwóch zabytkowych kamienic z początku XX wieku z zachowaniem charakterystycznych elementów istniejących elewacji. Do kompleksu mieszkalnego ma zostać dobudowana nowa część, pasująca stylem do istniejących obiektów. Twórcą projektu jest architekt Zbigniew Maćków.

W inwestycji będzie się znajdowało 69 apartamentów o powierzchni od 23 mkw. do 137 mkw., a wysokość od 2,60 do 3 m. Najmniejsze mieszkania będą jednopokojowe (typu studio), a największe czteropokojowe (także dwupoziomowe). Do każdego apartamentu będzie przynależał balkon bądź taras. Przewiduje się także lokale usługowe na parterze. Do tej pory sprzedano już ok. 20% apartamentów.

wizualizacja dewelopera

Części wspólne do użytku mieszkańców to obszerny taras na dachu, lobby zaprojektowane w stylu art deco i wewnętrzny dziedziniec. Oprócz tego mieszkańcy będą mieli do dyspozycji podziemny garaż na ok. 60 miejsc parkingowych, a także rowerownię.

Niewątpliwą zaletą inwestycji jest jej dobra lokalizacja – w pobliżu wrocławskiego Starego Miasta, a jednocześnie z dobrą dostępnością transportu publicznego (blisko przystanków autobusowych i tramwajowych). Dodatkowo, aby ułatwić komunikację, deweloper planuje przebudować otoczenie inwestycji – ma tam powstać chodnik i ścieżka rowerowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *