Nowe mieszkania, Nowe nieruchomości komercyjne, Rynek pierwotny

Inwestycja Nowy Bażantów w Katowicach

0

Murapol Nowy Bażantów to inwestycja realizowana w Katowicach, na jednym z najpopularniejszych osiedli. Inwestycję realizuje firma Murapol, która od 17 lat jest liderem wśród holdingów inwestycyjnych w Polsce. Grupa Murapol realizuje swoje inwestycje w różnych miastach i częściach kraju, a także za granicą. Jest firmą godną zaufania i zdobyła już ogromną rzeszę swoich fanów na przestrzeni lat.

Inwestycja Nowy Bażantów spodoba się osobom, które szukają wygody w codziennym życiu, a jednocześnie cenią bogatą i spokojną okolicę Lasu Murckowskiego. W bliskiej odległości można znaleźć wszystko, co niezbędne do życia. Kilka minut spacerem od osiedla funkcjonują banki, szkoły, przedszkola, centrum handlowe, punkty usługowe i gastronomiczne, miejsca rekreacji, wypoczynku, basen oraz siłownie i strefy fitness. Teren jest doskonale skomunikowany z centrum miasta. Okolica może służyć zarówno rodzinom, jak i singlom, którzy lubią spędzać aktywnie czas w mieście lub na świeżym powietrzu.

wizualizacja dewelopera

Inwestor postawił na nowoczesną, atrakcyjną i jednocześnie funkcjonalną architekturę. W dziesięciopiętrowym budynku znajdzie się prawie 300 mieszkań. Wybór metraży jest szeroki, od małych kawalerek o powierzchni około 28 mkw, do dwu- i trzypokojowych o metrażu do 60 mkw. Większe mieszkania mają przestronne duże salony wraz z aneksem kuchennym.

Mieszkania są tak zaprojektowane, by były funkcjonalne i ustawne. Wnętrza mają być przytulne i słoneczne. Wszystkie lokale będą posiadały balkony lub tarasy wybrukowane kostką.

Na najniższej podziemnej kondygnacji znajdzie się parking. Cały teren zostanie zagospodarowany. Dla najmłodszych przewidziano duży plac zabaw, a dla osób starszych miejsca do wypoczynku, w postaci zagospodarowanych terenów zielonych, trawników oraz małej architektury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *