Nowe mieszkania, Nowe nieruchomości komercyjne, Rynek pierwotny

Lokum Victoria we Wrocławiu

0

Na wrocławskiej starówce powstało nowoczesne osiedle Lokum Victoria, które zlokalizowane jest na ulicy Tęczowej. Centralne położenie zapewnia doskonałą komunikację i dostęp do miejskiej infrastruktury. Jak zapewnia Lokum Deweloper, położenie to zapewnia „city-life balance”, czyli równowagę między spokojnym miejscem do zamieszkania, a bliskością centrum miasta i związanymi z tym wygodami.

W zasięgu pieszym znajdują się wszystkie niezbędne do komfortowego życia punkty usługowe, przystanki komunikacji, a także mnóstwo restauracji i sklepów. Od Promenady Staromiejskiej dzieli kilkuminutowy spacer. Bliskość głównych arterii gwarantuje łatwe i szybkie dostanie się w dowolne części miasta. Tutaj tradycja łączy się z najnowszymi trendami w architekturze. W budynkach, które poddano rewitalizacji, powstanie centrum sportowe, a także miejsca biurowe i lokale handlowo-usługowe. Przestrzeń ta będzie dostępna nie tylko dla mieszkańców osiedla.

materiały dewelopera

Budynki będą koncentrowały się wokół centralnie położonego placu, a innymi głównymi punktami będą dziedziniec, fontanny i precyzyjnie zaprojektowane tereny zielone, z roślinnością taką jak miskanty chińskie czy róże okrywowe. Dla dzieci powstanie plac zabaw, a dla osób aktywnych strefa do ćwiczeń fizycznych. Osiedle urozmaicać będzie ciągnący się wzdłuż ulicy Tęczowej starodrzew.

Tak zagospodarowana przestrzeń będzie umożliwiać aktywne spędzanie czasu, a także korzystanie z atrakcji znajdujących się w centrum miasta, i z zalet wynikających z takiego położenia. Nieopodal znajdują się bowiem zielone deptaki, fosa miejska czy Park Grabiszyński. Lokum Victoria łączy więc korzyści wynikające z mieszkania w centrum miasta z możliwością spokojnego wypoczywania na łonie natury.

Będzie to największe osiedle Starego Miasta o powierzchni użytkowej o wielkości 52 000 m. kw., z ponad tysiącem mieszkań, które zostają oddane do użytku etapowo. W III kwartale bieżącego roku deweloper przekaże klucze do kolejnych prawie 300 lokali. Obecnie w użytku znajdują się już 147 mieszkania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *