Nowe mieszkania, Nowe nieruchomości komercyjne, Rynek pierwotny

Molo Park w Mielnie

0

Mielno wkrótce zyska ciekawy budynek apartamentowy, którego lokalizacja i aranżacja z pewnością przypadnie do gustu przede wszystkim turystom. Molo Park powstaje przy ul. Chrobrego, czyli pomiędzy brzegiem jeziora a morzem, co czyni go wyjątkowym miejscem.

W apartamentowcu dostępne będą aż 53 mieszkania o podwyższonym standardzie wraz z całodobową obsługą. Mieszkańcy Molo Park będą mogli cieszyć się pięknymi widokami dzięki licznym przeszkleniom, które pojawią się zarówno w apartamentach jak i w holu i na klatce schodowej. Ponadto lokatorzy Molo Park będą również mieć bezpośredni dostęp do nadmorskich atrakcji.

Tym, co wyróżnia Molo Park jest prosta forma przy jednoczesnym luksusie całego miejsca. Geometryczne kształty nieruchomości, jasna elewacja i mnóstwo szkła czynią budynek niezwykle eleganckim. A wykorzystanie najwyższej jakości materiałów budowlanych ma gwarantować trwałość całej konstrukcji. Za sprawą drewnianych dodatków całość spójnie komponuje się z otaczającą przyrodą. Inwestycja nawiązywać ma do budynków znanych z największych nadmorskich kurortów w Europie. Dlatego też w głównym holu znajdować się będzie całodobowa recepcja. W planach jest też budowa kawiarni, restauracji, strefy SPA, centrum fitness oraz pomieszczeń konferencyjnych. Klienci będą mieć dostęp do hali zadaszonej oraz krytego basenu, aby zapewnić im jak najwygodniejszy urlop w Mielnie.

wizualizacja dewelopera

Inwestycja Molo Park realizowana jest przez Przedsiębiorstwo Budowlane Kuncer z Koszalina, a za projekt deweloperski odpowiada Firmus Group. Prace budowlane już się rozpoczęły, a ich ukończenie planowane jest na połowę 2018 roku. Deweloper zamierza również zmodernizować okoliczne tereny rekreacyjne, aby goście Molo Park mieli możliwość na różnorodne formy aktywnego wypoczynku. Natomiast z przestronnych balkonów, dostępnych w każdym apartamencie, podziwiać będzie można okoliczne plaże, przepiękne wydmowe nadbrzeżne oraz rozległe lasy. Nic więc dziwnego, że nowa inwestycja budowlana budzi spore zainteresowanie już na pierwszym etapie realizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *