Nowe mieszkania, Rynek pierwotny

Osiedle Morelowa w Warszawie

0

W Warszawie powstaje nowe osiedle budowane przez francuskiego dewelopera Bouygues Immobilier. Osiedle Morelowa to idealne miejsce dla rodzin, gdzie lokale można było nabyć w ramach limitowej oferty za 5 799 zł za m/kw., z wykończeniem w cenie.

Jest to dwuetapowa inwestycja, położona na Białołęce, co dzięki dobrej komunikacji i położeniu blisko centrum miasta, czyni ją atrakcyjnym miejscem do zamieszkania. Termin oddania osiedla do użytku zaplanowano na koniec przyszłego roku.

materiały dewelopera

Osiedle jest warte wzięcia pod uwagę szczególnie przez rodziny z dziećmi, ponieważ mimo niewielkiej odległości od centrum jest to miejsce ciche i spokojne. W okolicy znajduje się wiele terenów zielonych, gdzie można wybrać się na długi spacer. Jest to więc idealne miejsce dla osób, które cenią sobie komfort, jaki daje życie w mieście oraz bliskość natury – osiedle Morelowa łączy bowiem oba te elementy.

Inwestycja nieprzypadkowo powstaje w tym miejscu. Inwestor zwraca bowiem uwagę na otoczenie. Nieduża odległość od żłobków, przedszkoli, punktów usługowych i sklepów jest bowiem niezbędna do codziennego funkcjonowania. Lokalizacja taka została wybrana, ponieważ „dzięki niej mieszkańcy mogą cieszyć się dostępnością wszystkich punktów i usług przydatnych na co dzień, a zarazem szybko przemieścić się do innej części miasta. To bardzo istotne zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, które posiadają bardzo zróżnicowane i często odmienne potrzeby dotyczące każdego z jej członków” – jak wskazuje Krzysztof Foder, dyrektor sprzedaży i marketingu w Bouygues Immobilier Polska.

W wolnej chwili można wybrać się nad Kanał Żerański, który łączy Wisłę z Zalewem Zegrzyńskim. Spacer zajmuje 15 minut. W takiej samej odległości znajduje się również kompleks sportowy. Osiedle Morelowa spełni potrzeby wszystkich mieszkańców – niezależnie od wieku i ulubionych sposobów na spędzanie wolnego czasu.

Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, leży bowiem blisko przystanków komunikacji miejskiej. Podróż samochodem do centrum zajmie niespełna 30 minut.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pola wymagane są oznaczone *